POZIV NA PRIJAVU ZA SUDJELOVANJE UČENIKA U PROJEKTU ERASMUS+ IMPRO FIN

Poštovani učenici,

kao što vam je poznato Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je našoj školi na natječaju u 2018. godini  projekt u okviru Erasmus+ Programa , pod nazivom  Unapređenje stručnih kompetencija putem iskustva u Finskoj“ – IMPRO FIN, broj projekta: 2018-1-HR01-KA102-046995. Partner domaćin je OMNIA THE JOINT AUTHORITY OF EDUCATION IN ESPOO REGION.

Prijaviti se mogu učenici:

• 3. i 4. razreda – MODNI TEHNIČAR
  • 3. i 4. razreda – KOZMETIČAR
  • 2. i 3. razreda – FRIZER.

Cilj projekta: je povećanje stručnih kompetencija u internacionalnom okruženju i različitim kulturama,  povećati zapošljivost naših učenika, odnosno potaknuti vas na mobilnost nakon završetka škole u smislu stručnih usavršavanja ili rada u inozemstvu. Boravak u inozemstvu omogućit će vam da proširite vidike, upoznate novu kulturu, način života i rada, odnos prema okolišu i zdravlju. Iskustvo rada u novoj internacionalnoj sredini (grupe učenika koji dolaze na mobilnost iz različitih zemalja)  dat će vam realnu sliku vlastitih kompetencija i prepoznavanje nedostataka, kao smjer u kojem je potrebno razvijati kompetencije, a ujedno i ostvariti nova prijateljstva.

Vrijeme provedbe mobilnosti: 02. - 17. veljače 2019. godine

Putovanje: zrakoplovom

Smještaj: organizira domaćin

Način financiranja: putovanje zrakoplovom, smještaj, program rada, kulturološki program, prehrana na bazi punog pansiona, lokalni prijevoz, putno zdravstveno i osiguranje za vrijeme mobilnosti, jezične pripreme i polaganje ispita, izdavanje svjedodžbe o znanju stranog jezika sukladno Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike te administrativne troškove snosi škola iz odobrenih sredstava Erasmus+ Programa. Preostali iznos bit će doznačen učenicima sudionicima projekta kao džeparac za vrijeme boravka u Finskoj.

S učenicima putuju dva nastavnika u pratnji.

Da bi povjerenstvo uz Vaš dosadašnji uspjeh i redovitost u pohađanju nastave te preporuke drugih nastavnika donijelo bolju procjenu u odabiru sudionika samostalno ispunite prijavnicu  i motivacijsko pismo i  pošaljite na ovu e-mail adresu: obrtnicka_split@outlook.com

Predložak prijavnice i motivacijskog pisma priložen je na dnu ove stranice kao i tablica za samoprocjenu znanja engleskog jezika.

Zaporka je obavezna zbog objave na službenoj web stranici škole u skladu s odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18).

Prijave s neprimjerenim zaporkama neće biti uzete u razmatranje i mora biti ista na prijavnici i motivacijskom pismu.

Zaporku osmislite sami, a treba se sastojati od 3 znamenke i jedne riječi.

Rok za slanje prijave i motivacijskog pisma je: 01. 10. 2018. u 23:59.

Gordana Kulić, koordinator projekta

objavio: Davor Kulić   datum: 18. 9. 2018.