Obrtnička škola #ErasmusDays

Agencija za mobilnosti i projekte EU izabrala je projekt Obrtničke škole „The EUnique SIDE“ kao dobar primjer Erasmus+ projekta koji je iznikao iz eTwinning projekta „Digital learning in English“ te ga je odlučila predstaviti na webinaru eTwinning Hrvatska koji će se održati sutra (četvrtak) 13.  10.2022. u 18:30 sati u sklopu ErasmusDays događanja. Naziv webinara je „The EUnique SIDE - od eTwinninga do Erasmus+“.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti u sustavu EMA https://ema.e-skole.hr/edukacija/16743.

Poveznica na virtualnu sobu bit će dostupna sat vremena prije početka webinara.

The EUnique SIDE -od eTwinninga do Erasmus+

Predstavljanje projekta KA210-SCH nastalog iz suradnje na eTwinning projektu. U projektu sudjeluju Hrvatska, Danska, Turska, Rumunjska i Portugal. Naglasak je na jezičnim kompetencijama i digitalnoj pismenosti te socijalnoj uključenosti i različitosti. Mala partnerstva su nova aktivnost u sklopu KA2 pa će na webinaru biti podijeljeno iskustvo u osmišljavanju i realizaciji ove vrste projekta. Predavačica je Miranda Barac iz Obrtničke škole u Splitu, a webinar vode Alenka Miljević i Arjana Blažić .

Nadamo se da ćete nas podržati u što većem broju i vidjeti što je sve do sada odrađeno u ova dva projekta i koje se još aktivnosti planiraju. Isto tako, ukoliko imate ideje kojima biste obogatili aktivnosti koje se planiraju u Erasmus+ projektu, pozivamo vas da nam se pridružite.

Događaj je prijavljen i na međunarodnoj platformi https://www.erasmusdays.eu/event/eu-side-from-etwinning-to-erasmus/.

Miranda Barac, prof.

objavio: Jelena Pezelj Galešić   datum: 12. 10. 2022.

« Svibanj 2024 »