Ravnatelj Davor Kulić

Davor Kulić, diplomirani inženjer matematike, rođen 29. ožujka 1962. godine, završio je studij matematičke informatike i statistike na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu 1992. godine. Profesionalnu karijeru u Obrtničkoj školi započeo je kao nastavnik matematike i informatike, gdje je radio od 1993. do 2012. godine. Tijekom tog razdoblja stekao je bogato iskustvo u obrazovanju, administriranju školskih resursa i vođenju školskih aktivnosti. Godine 2012. postaje ravnatelj Obrtničke škole, gdje uspješno upravlja školskom ustanovom, koordinira nastavnički kadar i vodi razne obrazovne projekte. U studenom 2021. napreduje u zvanje ravnatelj mentor. Uz to, kontinuirano se usavršava kroz razne certifikate i programe.